Aktualności

NOWOŚĆ- nowe zapachy odświeżaczy powietrza CleanPRO dostępne już w sprzedaży.

Świeżość prosto z natury czyli nowe nuty zapachowe CleanPRO Green Tea i Alpejska Świeżość. Nowe odświeżacze są wydajne i ekologiczne. Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom zapach jest przyjemny i dłużej się utrzymuje. A co najważniejsze odświeżacze są nietoksyczne. Użyte w nich rozpylacze są przyjazne warstwie ozonowej. Pojemnośc produktów: 0,5l

Więcej Green Tea...

Więcej Alpejska Świeżość ...


Zalety chemii profesjonalnej CleanPRO.

Chemia profesjonalna to wszelkie środki czystości , służące do  sprzątania powierzchni komercyjnych czy użyteczności publicznej. Bardzo często  wykorzystywane są również w gospodarstwach domowych . Produkty chemii profesjonalnej są silnie skoncentrowane ,  dzięki czemu sprzątanie kilkuset m2 jest ekonomiczniejsze.

Linia produktów CleanPRO została opracowania wspólnie ze specjalistami niemieckiej firm y Buzil. Zaprojektowana jest zgodnie z międzynarodowym kodem barwnym chemii profesjonalnej,  ułatwiającym wybór środka odpowiedniego do potrzeb :

 

·       CZERWONY – toaleta

·       ZIELONY – podłogi

NIEBIESKI – uniwersalny


Opakowania chemii CleanPRO  posiadają miarkę na etykiecie , umożliwiając dokładne dozowanie , pomagając uzyskać optymalną skuteczność i efektywność sprzątania.   

Produkty  CleanPRO posiadają subtelny , przyjemny zapach.

Linia CleanPRO  jest dostępna  w ofercie kilkudziesięciu dystrybutorów w Polsce.

Więcej
Dlaczego sprzątamy przy użyciu  ściereczek z  MIKROFIBRY ?

Mikrofibra jest to specjalny, powstały przy użyciu nowoczesnych technologii typ mikrowłókna, składający się z odpowiedniej mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowch i poliamidowych (nylon).

Mikrofibra jest określona za pomocą wielu synonimów, spotykamy się z takimi słowami jak mikrofaza, mikrowłókno. Włókno mikrofibry jest 10 razy cieńsze niż jedwab, do 30 razy cieńsze niż bawełna, 40 razy cieńsze niż wełna oraz 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Warto pamiętać o tym, że cienkie nie oznacza wcale złe, gdyż mikrofibra jest wytrzymałym materiałem. Gęstość włókna wynosi mniej niż 1 denier. Mikrofibra jest powszechnie stosowana w produkcji odzieży, filtrów przemysłowych i produktów czyszczących.

ZALETY MIKRIFIBRY

Mikrofibra jest przede wszystkim wytrzymała i odporna na spieranie. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, charaketryzuje się wyjatkową miękkością. Można ją polecić również jako produkt dla alergików, gdyż jej struktura stanowi barierę dla kurzu i roztoczy. Sama mikrofibra nie powoduje podrażnień i uczuleń. Materiał posiada dużą zdolność absorpcji wody, jednak z powodu nieprawidłowej konserwacji może szybko utracić swoje właściwości.

JAK DBAĆ O MIKROFIBRĘ ?

Należy ją prać w temperaturze 40-50 stopni Celsjusza, z użyciem delikatnych środków piorących i płukać w zimnej wodzie. Można prać w pralce, oddzielnie,  bez użycia wybielaczy i środków zmiękczających. Należy zawsze przestrzegać zaleceń producenta, tak, aby jak najdłużej nam posłużyła.

Ściereczki  z MIKROFIBRY CleanPRO  to  uniwersalne zastosowanie.
RĘKAWICE JEDNORAZOWE CleanPRO  chronią TWOJE RĘCE.

W ofercie CleanPRO znajdą Państwo  rękawice jednorazowe winylowe, lateksowe i nitrylowe, które pełnią funkcję ochronną skóry. Więcej szczegółów.

Profesjonaliści juz wybrali

Kolejna  NOWOŚĆ  CleanPRO  już w sprzedaży

W sprzedaży dostępna jest nowa linia dozowników ze stali nierdzewnej.

Oferta obejmuje:


Nowe modele są uzupełnieniem szerokiej gamy dozowników CleanPRO z ABS w kolorze białym i chromu.Ściereczka do polerowania z mikrofazy - już dostępna

Ściereczka ta przeznaczona jest do polerowania a także usuwania kurzu i innych zabrudzeń z powierzchni gładkich. Idealna do polerowania klamek, poręczy, karniszy, i innych powierzchni metalowych i chromowanych. Ściereczka nie powoduje zarysowań i nie pozostawia smug ani kłaczków.

Sposób użycia: NA SUCHO - do wycierania kurzu i polerowania. NA MOKRO - do mycia każdej powierzchni. Zastosowanie płynu myjącego zwiększa skuteczność aktywnej mikrofazy.Kolejne nowości CleanPRO - Płyn do szyb i luster oraz Aktywny żel do toalet

Prezentujemy kolejne produkty, które dołączyły do rodziny CleanPRO.

Płyn do szyb i luster - krystaliczna czystość

Produkt przeznaczony do czyszczenia szyb luster, witryn i innych szklanych powierzchni. Duża skuteczność gwarantuje uzyskanie krystalicznie czystej powierzchni bez smug i zacieków. Idealnie sprawdza się w każdym domu lub biurze.

Sposób użycia: Rozpylić płyn na czyszczona powierzchnię i wytrzeć do sucha czystą ściereczka lub papierowym ręcznikiem. Produkt gotowy do użycia. Nie rozcieńczać. Nie stosować na powierzchnie używane w celach spożywczych.


Aktywny żel do toalet

Higieniczny środek przeznaczony do utrzymania czystości w toaletach. Z łatwością usuwa brązowe naloty i nieprzyjemny zapach. Formuła gęstego żelu zapewnia powolne spływanie preparatu po ściankach toalety, dzięki czemu wydłuża jego działanie. Regularnie stosowany zapewnia komfort korzystania i higienę w każdej toalecie.

Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę zabezpieczającą. Nanieść żel na powierzchnię, najlepiej obrzeże muszli. Pozostawić na kilka minut, następnie czyścić przy użyciu szczotki toaletowej. Po wyczyszczeniu spłukać czystą wodą. Nie stosować na elementy metalowe

Już po raz 3-ci byliśmy na Targach ISSA Interclean 2015

W dniach 22-24 kwietnia 2015 r. w Warszawie, odbyła się siódma edycja najważniejszej imprezy wśród targów przemysłu czystościowego – czyli Międzynarodowe Targi ISSA Interclean. Targi te w Polsce odbywają się co drugi rok i są wielkim wydarzeniem w branży czystościowej w całym regionie wschodniej Europy. W targach udział wzięli przedstawiciele producentów, dystrybutorów oraz usługodawców z branży profesjonalnego utrzymania i zarządzania czystością.
Już po raz trzeci z rzędu na targach swoje produkty prezentowała marka CleanPRO należąca do Grupy Impel.
Przez trzy dni targowe, osoby odwiedzający stoisko CleanPRO, miały możliwość zapoznania się z ofertą produktów a także do ich zakupu w atrakcyjnych, dostępnych wyłącznie na targach, cenach. W tym roku nowością zaprezentowana podczas targów były dwa produkty: Aktywny żel do toalet oraz Płyn do Szyb zapewniający krystaliczną czystość.
Wśród promowanych produktów objętych specjalną oferta targową znalazły się też produkty marki SafePRO (młodszego brata CleanPRO) – czyli Pasta do mycia rąk BHP i Żel do mycia rąk BHP.
Podczas targów odbyły się dziesiątki spotkań z potencjalnymi klientami, dystrybutorami, producentami, a także obecnymi partnerami biznesowymi. Spółka Agrobud  BHP S.A. wierzy że, śladem poprzedniej edycji, zaowocują one współpracą i wzrostem sprzedaży.
Przypominamy, że  marka CleanPRO obejmuje produkty do profesjonalnego utrzymania czystości kierowane zarówno do firm sprzątających, jak również instytucji dbających o wysoki poziom czystości. W ofercie znajdują się produkty chemii profesjonalnej, środków higienicznych i sprzętu do sprzątania.Zapraszamy na stoisko - Targi ISSA Interclean 2015

Zapraszamy do odwiedzenia naszeego stoiska podczas Międzynarodowych Targów ISSA Interclean. Targi odbędą się w dniach 22-24 kwietnia 2015 r. w Warszawie w Centrum "Expo XXI" przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Targi ISSA Interclean to numer jeden wśród targów przemysłu czystościowego. Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji przy wejściu do Centrum Expo XXI lub na stronie:

https://registration.n200.com/survey/3ngm6yvengrwk?actioncode=ISP510001


Podczas targów zaprezentujemy szereg nowych produktów, które ostatnio dołączyły do wachlarza profesjonalnych środków utrzymania czystości a także nowości marki SafePRO

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 1.340 (hala 1), na którym będą mogli Państwo zapoznać się z naszymi produktami, a także do skorzystania ze specjalnej oferty handlowej dostępnej tylko podczas targów.


System do  mydła w pianie CleanPRO

CleanPRO wprowadziło do swojej oferty dwa nowe produkty składające się na system do mydła w pianie CleanPRO. W jego skład wchodzi płynne mydło ze specjalną formułą gwarantującą utworzenie piany przy użyciu dozownika CleanPRO. Uzyskiwana piana jest łagodna, posiada doskonałe właściwości myjące, dobrze się spłukuje, sprawiając, że mycie dłoni jest przyjemne i efektywne. Dozownik dostępny jest w dwóch wielkościach: 0,5 l i 1 l, pozwalając na dobór odpowiedniego urządzenia w zależności od natężenia ruchu w obiekcie.  Mydło dzięki płynnej konsystencji pozwala na wygodne uzupełnianie w dozownikach, a 5 l kanister umożliwia ekonomiczny zakup.

W tej samie rodzinie produktów dostępne są również: dozownik do papieru toaletowego w wersji standard i Jumbo, dozownik do ręczników papierowych ZZ oraz system centralnego dozowania ręczników papierowych.


Dziękujemy za odwiedzenie stoiska na Targach ISSA Interclean

Międzynarodowe Targi Czystości  ISSA/Interclean juz za nami kolejna edycja. Po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć Państwa na naszym stoisku w Warszawie i zaprezentować naszą, ciągle rozwijająco się ofertę. Cieszymy się, że przygotowana specjalnie na targi oferta handlowa przyjeła się z takim entuzjazmem. Dziękujęmy za poświęcony czas i interesujące rozmowy. Kolejny raz potwiedziło, ze że atmosdera targowa służy konstruktywnym dialogom. Wszystkie Państwa sugestie traktujemy niezwykle poważnie i już teraz myślimy jak spełnić Państwa oczekiwania, które mogliśmy poznać podczas owocnych rozmów.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

zespół CleanPROZapraszamy na stoisko - Targi ISSA Interclean

Zapraszay do odwiedzenia naszeego stoiska podczas Międzynarodowych Targów ISSA Interclean. Targi odbędą się w dniach 24-26 maja 2013 r. w Warszawie w Centrum "Expo XXI" przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Targi ISSA Interclean to numer jeden wśród targów przemysłu czystościowego. Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji przy wejściu do Centrum Expo XXI lub na stronie:

https://registration.n200.com/survey/01f5913kf4hgk?translation=3k8np41kcg78z

Podczas targów zaprezentujemy szereg nowych produktów, które ostatnio dołączyły do wachlarza profesjonalnych środków utrzymania czystości.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 1.342 (hala 1), na którym będą mogli Państwo zapoznać się z naszymi produktami, a także do skorzystania ze specjalnej oferty handlowej dostępnej tylko podczas targów. Podobnie, jak podczas poprzedniej polskiej edycji targów, dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko, przygotowaliśmy miłą niespodziankę!


Nowe  ściereczki - już dostępne

zobacz szczegóły produkty >>Nowe wózki już w ofercie.

Zapraszamy się do zapoznania z nowymi mniejszymi wózkami. Optymalne rozmiar, lekkość i zwrotność wózków sprawiają, ze jest to idealne rozwiązanie do małych obiektów

W ofercie znajdują się dwa rodzaje: Wózek jednowiaderkowy z koszyczkiem i bez. zobacz produkty >>


Nowa bardziej chłonna ściereczka.

Już od września 2012 r. dostępne będą nowe ściereczki:

- ściereczka o strukturze waflowej - duży rozmiar 40x40 i ciekawa innowacyjna struktura mikrowłókien pozwala na jeszcze większą chłonność. Ułatwia osuszanie np w myjniach samochodowych i łaźniach itp.

- ściereczka do szyb - idealna ścierka z mikrowłókien dedykowana do produktów szklanych i pokrewnych (plexi, ekrany LCD itp.). Większy rozmiar i specjalna struktura ułatwa czyszczenie tego typu powierzchni.


System mopów mocowanych dwustronnie CleanPRO

System mopów mocowanych dwustronnie – to nowe produkty, o które powiększyła się, świetnie przyjęta na rynku, rodzina mopów CleanPRO. System ten pozwala na całkowicie bezdotykową obsługę mopów, dzięki czemu użycie jest higieniczne i jeszcze bardziej ergonomiczne. W systemie znajdują się: mop z mikrofazy 01 oraz mop bawełniany 04 – charakteryzujący się zwiększoną chłonnością wody. Idealne do mycia i dezynfekcji wszelkich powierzchni takich jak: ceramika, gresy, panele, kamień naturalny i inne.

Uzupełnieniem jest dedykowany  do tego systemu niebieski stelaż CleanPRO.

zobacz produkty >>

Niebieskie rękawice dla branży gastronomicznej

Rękawice winylowe i nitrylowe w kolorze niebieskim to produkty dedykowane do branży spożywczej, gastronomii i cateringu. Rękawice te są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników wrażliwych na lateks. Materiał, z których są  wykonane oraz jego grubość zapewnia wygodę oraz pełne i komfortowe dopasowanie do dłoni.

Rękawice winylowe i nitrylowe charakteryzuje  dobra odporność między innymi na  oleje, tłuszcze oraz  kwasy. Rękawice nitrylowe posiadają wysoką odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne co powoduje, że praca w nich staje się jeszcze bardziej komfortowa. Oba typy rękawic, w kolorze niebieskim, idealnie sprawdzają się w branży spożywczej i służbie zdrowia.

zobacz produkty >>


Nowe opakowania rękawic

Od sierpnia 2012 r. rozpoczynamy sukcesywne wprowadzanie nowych wzorów opakowań jednorazowych rękawic winylowych i nitrylowych. Wierzymy, że nowy bardziej czytelny  dynamiczny wzór opakowania spotka się z Państwa uznaniem i pozwoli odnościć dalsze sukcesy z marką CleanPRO.


Wiosenne porządki CleanPRO

tylko do 31 marca 2012 r. limitowana sprzedaż pakietów promocyjnych do których dodajemy paletę ręczników za 1 zł lub 8 kartonów profesjonalnej chemii CleanPRO by Buzil! za jedyne 4 zł.

Szczegóły znajdziesz u swojego opiekuna.Najgorętszy gadżet piłkarski sezonu - Siatka do pisuaru - już w CleanPRO!!!

CleanPRO na czas rozgrywek piłkarskich przygotowało niesamowity gadżet - SIATKĘ DO PISUARU. Już teraz poczuj gorączkę zmagań piłkarskich. Zacznij trening i strzelaj gole niezależnie od sytuacji. 

Zainteresowany? Sprawdź sczegóły już teraz

O produkt pytaj u swojego dystrybutora!Produkty CleanPRO w magazynie Firma Sprzątająca

W najnowszym numerze magazynu Firma Sprzątająca w nowościach rynkowych zostały przedstawione produkty z rodziny CleanPRO.

zobaczTargi ISSA Interclean - profesjonaliści już wybrali

W dniach 18-20 maja 2011 r. w Warszawie w Centrum "Expo XXI" podczas V edycji Międzynarodowych Targów ISSA Interclean odbył się debiut rynkowy naszej marki. Stoisko CleanPRO cieszyło się ogromnym zainteresowaniem osób, które chciały poznać produkty dostępne w naszej ofercie.

W imieniu zespołu CleanPRO  chcielibyśmy podziękować wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i czas poświęcony na rozmowy. Wierzymy, że zainaugurowane kontakty przełożą się na wspólny sukces.

Zapraszamy do kontaktów z zespołem CleanPRO, który chętnie doradzi optymalne rozwiązania i podpowie, które produkty z naszej oferty najefektywniej wspomogą Państwa biznes. 

CleanPro by Buzil  już dostępne

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku współpracy ze znanym światowym producentem środków chemicznych BUZIL wprowadziliśmy do naszej oferty produkty specjalnie opracowane dla naszej marki przez technologów firmy BUZIL.

Linia CleanPro by Buzil  zawiera środki do czyszczenia różnorodnych powierzchni takich jak np. podłogi, okna, sanitariaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Jesteśmy blisko Ciebie
Stale rozwijamy sieć naszych autoryzowanych dystrybutorów. Jesteśmy już prawie w całej Polsce!


Kolejna NOWOŚĆ CleanPRO już w sprzedaży.

12 stycznia 2017

Kolejna NOWOŚĆ CleanPRO już w sprzedaży - linia dozowników ze stali nierdzewnej.

Oferta obejmuje :

  • dozownik na papier JUMBO
  • dozownik na ręczniki papierowe ZZ
  • dozownik na mydło  płynie 0,7 L

Nowe modele uzupełnią szeroką gamę dozowników CleanPRO z ABS w kolorze białym i chromu.